по-русскиlatviskienglish
Drošs web hostings Latvijā, domēnu vārdu reģistrācija, web lapu uzturēšana un optimizācija
Par mumsPakalpojumiCenasPakalpojumu pasūtījumsPalīdzība
Drošs web hostings Latvijā, domēnu vārdu reģistrācija, web lapu uzturēšana un optimizācijaMūsu kredo - Drošība, Kvalitāte, Ātrums
Drošs web hostings Latvijā, domēnu vārdu reģistrācija, web lapu uzturēšana un optimizācija

Akcija!

Noslēdzot līgumu par web hostingu uz 6 mēnešiem, pirmais lietošanas mēnesis bez maksas!
Par mums

Par mums

Scandinavian World kompānija strādā Latvijas tirgū jau vairāk nekā 4 gadus. Šobrīd mūsu piedāvājums iekļauj pietiekami plašu mūsdienīgu Interneta pakalpojumu spektru – kvalitatīvs virtuālais tīmekļa vietņu hostings uz Windows platformas, FTP hostings, jebkura līmeņa domēna vārdu reģistrācija un DNS uzturēšana un daudz kas cits.

Viens no kompānijas darbības galvenajiem virzieniem ir tīmekļa vietnes maksas hostinga pakalpojumu piedāvājums. Virtuālo serveru uzturēšana uz šo brīdi ir viens no visdinamiskāk attīstošajiem pakalpojumiem. Izstrādātājam mēs piedāvājam visu nepieciešamu līdzekļu atbalstu: PHP, MySQL, Perl u.c. Vairākums mūsu klientu izmanto pasta servera pakalpojumus, veic pasta ziņojumu nosūtīšanu savu pasūtītāju veiksmīgai un savlaicīgai informēšanai. Visi pasta paziņojumi tiek pārbaudīti uz vīrusiem, kas ļauj samazināt Jūsu datora inficēšanu līdz minimumam.

Mēs rūpējamies par saviem abonentiem, un viņi var rēķināties ar individuālu pieeju, savu vajadzību un prasību izpratni un prasmīgu un laipnu tehnisku atbalstu. Bez tam mums ir uzkrāta liela darba pieredze telekomunikāciju un Interneta tehnoloģiju jomā, kā arī simtiem izpildītu individuālo risinājumu visdažādākajām uzņēmējdarbības nozarēm.

Savā darbā mēs izmantojam IBM un Hewlett Packard kompāniju aprīkojumu. Šo kompāniju serveri tiek augstu novērtēti visā pasaulē. Šis faktors ļauj mums uzturēt augstu up-time līmeni, ko apstiprina statistikas dati.

Mēs esam gatavi piedāvāt Jums plašu pakalpojumu kompleksu Jūsu tīmekļa vietnes izvietošanai Internetā. Bāzes tarifu plānus var apskatīt mūsu cenu lapā. Visi tarifu plāni iekļauj sevī PHP, MySQL un Perl atbalstu. Ja Jūs interesē kādi specifiski pakalpojumi, Jūs vienmēr varat griezties pie mūsu speciālistiem, un mēs centīsimies izpildīt visas Jūsu prasības.

Kļūstot par mūsu klientu, Jūs varēsiet veiksmīgi realizēt jebkuru tīkla projektu – sākot no nedārga risinājuma nelieliem uzņēmumiem un privātpersonām līdz pilnvērtīgi funkcionējošām paketēm lieliem uzņēmumiem un korporācijām.

Ja Jums vēl ir kādi jautājumi vai šaubas hostinga provaidera izvēlē – sazinieties ar mums un Jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju.

© 2006 - 2023, web-hosting.lv
Visas tiesības ir aizsargātas.

Слежение за вагонами
Иммиграция в Латвию
BotTrap