по-русскиlatviskienglish
Drošs web hostings Latvijā, domēnu vārdu reģistrācija, web lapu uzturēšana un optimizācija
Par mumsPakalpojumiCenasPakalpojumu pasūtījumsPalīdzība
Drošs web hostings Latvijā, domēnu vārdu reģistrācija, web lapu uzturēšana un optimizācijaMūsu kredo - Drošība, Kvalitāte, Ātrums
Drošs web hostings Latvijā, domēnu vārdu reģistrācija, web lapu uzturēšana un optimizācija

Akcija!

Noslēdzot līgumu par web hostingu uz 6 mēnešiem, pirmais lietošanas mēnesis bez maksas!
Pakalpojumi

Web hostings

Mūsu sabiedrība piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu jūsu organizācijas mājas lapu izvietošanā un uzturēšanā Interneta vidē.

Jūsu mājas lapas izvietošanai Internetā vienkārši pazvaniet vai nosūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi  info@web-hosting.lv. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums, saskaņos laiku un ieradīsies Jūsu birojā līguma noslēgšanai. Tad diennakts laikā Jūsu organizācijas mājas lapa parādīsies Interneta tīklā.

Mēs piešķiram noteiktu diska apjoma kvotu, e-pasta adreses, dažādus papildu pakalpojumus un nodrošinām Jūsu mājas lapas nepārtrauktu diennakts darbu. Mēs nodrošinām FTP-pieeju Jūsu mājas lapai. Ja Jums ir kādi jautājumi- droši tos uzdodiet mūsu speciālistiem.

Ja Jūs jebkādu iemeslu dēļ vēlaties nomainīt Jūsu esošo hostinga pakalpojumu sniedzēju, mēs instruēsim Jūs, kā to izdarīt.

Ja Jums vēl nav reģistrēts Jūsu mājas lapas domēna vārds, mēs palīdzēsim izvēlēties un reģistrēt Jūsu domēna vārdu. Domēna vārdu cenas.

Mūsu serveru tehniskie parametri ļauj risināt praktiski jebkura līmeņa uzdevumus.

  • Mēs esam pieslēgti Latvijas trafika apmaiņas centrālei, un mums ir divi rezerves kanāli 100 Мbs, kas garantē augstu ātrumu un drošību.
  • Jūs saņemat visu, kas nepieciešams profesionālai mājas lapai, un tieši: PHP, MySQL un FTP. Nekādu papildu izmaksu no Jūsu puses, viss Jūsu mājas lapas trafiks ir neierobežots.
  • Patstāvīgas paroles maiņas iespēja elektroniskajā pastā.
  • Patstāvīgas pāradresācijas un auto atbildētāja ieslēgšanas iespēja.
  • Iespēja saņemt pastu ar datu šifrēšanas funkciju izmantošanu.

Mūsu piedāvājums nav ierobežots tikai ar Jūsu mājas lapas izvietošanu. Bez tam mēs nodarbojamies ar Jūsu mājas lapas optimizēšanu meklēšanas serveros, kas palielina Jūsu mājas lapas apmeklējumu skaitu no lietotāju puses, kas meklē tieši Jūsu preces vai pakalpojumus.

© 2006 - 2024, web-hosting.lv
Visas tiesības ir aizsargātas.

Слежение за вагонами
Иммиграция в Латвию
BotTrap